Pokračováním v používání našich stránek souhlasíte s zpracováním souborů cookie, které zajišťují správné fungování webu.

O nás

Realitní kancelář

Naše společnost byla založena na základě dlouholetých zkušeností v oblasti zprostředkování prodeje a finančních služeb. Ke každému obchodu přistupujeme individuálně. Každý případ je pro nás exklusivní a věnujeme mu maximální pozornost a snahu k co nejhladšímu průběhu.

Našim cílem je spokojenost klienta.

Pronájem apartmánů

Naše společnost poskytuje pronájem luxusních apartmánů ve významném lázeňském centru Karlovy Vary. Apartmány Jurincom nabízí pohodlí v podobě moderního zařízení, možností vlastního stravování a Wi-Fi zdarma. Součástí apartmánu je kuchyň, jedna či více koupelen, obývací pokoj, balkon nebo terasa. Všechny jsou umístěné 10min chůze od lázeňské kolonády, obchodů, kaváren, restaurací a autobusového a vlakového nádraží.

Rekonstrukce nemovitostí

Každý chce mít krásný byt, dům, chatu, zahradu. Něco svého, kam se uchýlí a je svým způsobem nedostižitelný okolním světem. Jsme specialisté na celkové rekonstrukce nemovitostí a výstavbu rodinných domů.

Společnost Djuna s.r.o. je kvalita a spolehlivost na mnoho let.

Hypotéka a úvěry

Našim cílem je zajištění kvalitního a profesionálního servisu týkající se financování nemovitosti. Své služby poskytujeme čestně a objektivně, s ohledem na nejlepší zájem klienta. Ušetříme Váš čas – nemusíte obcházet bankovní instituty, žádná administrativa.

Vybereme Vám financování na míru.

Správa nemovitostí

Zajistíme Vám bezproblémový chod nemovitosti. Naše služby zahrnují úklid nemovitosti, opravy závad inženýrských sítí, běžnou údržbu, drobné i větší řemeslnické práce, vedení účetních záznamů nemovitosti, plánování oprav a údržby, zajištění dodávky energií, revize, zprostředkování pojištění, zastupování na úřadech atd.

Toto a mnoho dalších záležitostí Vám zajistíme v rámci správy nemovitosti.